Farama
مشاوره تلفنی و آنلاین کارآفرینی و کسب و کار

1399/3/16 -

برای دسترسی به تمام امکانات سامانه مشاوره فراما شما نیازمند به یک کامپیوتر، یک خط اینترنت ADSL حداقل 128 کیلوبایتی، یک عدد هدست و همچنین نرم افزارهای Adobe Flash Player و کیبورد فارسی هستید که امکان دارد به صورت پیشفرض روی کامپیوتر شما نصب باشند. اما در صورتی که شما این نرم افزار ها را بر روی کامپیوتر خود ندارید می توانید آن ها را در ادامه دریافت نمایید.

در صورتیکه در مشاوره به ابزارهایی همچون وایت برد یا امکان به اشتراک گذاری دسکتاپ یا ارسال فایل  نیاز باشد این روش مناسب است. در این نوع مشاوره هیچ یک از دو طرف مشاوره دهنده و مشاوره گیرنده نیاز به نصب هیچ نرم افزاری ندارند. برای تنظیم جلسه مشاوره،  مشاوره گیرنده ابتدا با ورود به سایت فراما و انتخاب مشاور، تعیین زمان مشاوره و مدت آن، مبلغ مشاوره را بصورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت فراما پرداخت می نماید. سپس در زمان تعیین شده برای مشاوره مجددا وارد سایت شده و روی دکمه چشمک زن ورود به جلسه مشاوره در بالای صفحه مشاوره کلیک می نماید. مشاوره دهنده نیز به همین ترتیب با کلیک روی دکمه چشمک زن، وارد جلسه مشاوره شده و دو طرف به امکانات فوق الذکر (وایت برد و ...) دسترسی خواهند داشت. دو طرف می توانند در این حالت ارتباط تصویری نیز داشته باشند.

ابزارهای مورد نیاز:

رایانه یا نوت بوک یا تبلت، هدست، وب کم (در صورت تمایل  به  ارتباط تصویری)، اینترنت (ترجیحا ADSL با سرعت حداقل 256Kb)

نکته مهم در مورد اینترنت و کیفیت تماس:

کاربر و مشاور به اینترنت با سرعت حداقل 256Kb نیاز دارند. قویا توصیه می شود از اینترنت ADSL جهت ارتباط استفاده شود. اینترنت تلفن همراه (3G و 4G) و اینترنت بی سیم (وایمکس) ممکن است دارای کیفیت پایین تری باشد و توصیه نمی شوند.

نرم افزارهای مورد نیاز:

Adobe Flash Player:
برای مرورگر Firefox, Safari, Opera - NPAPI
برای مرورگرهای Chromium-based browsers - PPAPI
برای مرورگر Internet Explorer - ActiveX
نسخه Mac OS X ( مشاهده فایل فلش در مکینتاش )

نظرات ارزشمند شما